Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MCClassic 80 slotów [ mody frakcje własny client ]


Marcin2999

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie chciałbym wam zaprezentować nowy



serwer o nazwie MCClassic. Jest to jeden z



dobrych serwerów ponieważ :



- Professional administracja ! Osoby znające



się na tym !



- Dobra maszyna



- Własna strona



- Sklep serwera



- Serwer głosowy Ts3



Mamy tylko jeden problem ! Brakuje tam ciebie



Jeśli chcesz rozwiązać ten problem i nam



pomóc wejdź na stronę



http://minecraft.easyspeak.pl/



Pobierz client zaloguj się graj ! Pomóż nam też



zaglądając do smsshop i kupując coś !!



Pamiętaj ty jesteś niezbędny na serwerze !



Zapraszamy cię serdecznie na serwer i



życzymy miłej zabawy !





Dane :



IP: W Cliencie



Client : Na stronie górny pasek prawa strona !



Mody : Tejemnica





Na naszym serwerze najdziesz mnóstwo



nowych biomów potworów. Tylko u nas



znajdziesz tak dobrą zabawę !





Do administracji mała uwaga nie jest to reklama forum jest to strona serwera która zawiera informacje tylko o serwerze więc nie narusza regulaminu ! Zakładam ten temat jeszcze raz ponieważ poprzedni został usunięty. Temat ten jest nietypowy ponieważ nie posiada danych serwera. Są one zbędne dlatego że ip serwera nie umożliwia gry na serwerze ! Adres znajduje się w cliencie który przypominam że ma mody i tylko na nim można zagrać ! Proszę więc o nie usuwanie tematu !


Opublikowano

Chciałbym dodać że serwer będzie stał 10 dni jeśli nie wypali to niestety zostanie zamknięty ale jeśli jedna osoba wyda ponda 5 zł w smsshop nie zostanie zamknięty !

Opublikowano

Siemka. Nie zagram, ponieważ.

1.Nie chce mi się bawić z kopiowaniem pliku servers aby zagrać u was i nie stracić swoich serwerów.

2.Nie mam pojęcia jaki to typ serwera

3.Nie mam pojęcia co to za mody.

4.Client jest gdzieś na stronie ale skanu nie ma.

Opublikowano

wy chyba nie chcecie nowych graczy ? ZERO INFORMACJI PRZYDATNYCH O SERVIE

 

fajnie ze reklamujesz server bez linku do clienta ...

Client : Na stronie górny pasek prawa strona !

Mody : Tejemnica

rageguydajdiaxa.png

Opublikowano

może bym zagrał tyle ze jak bym wiedział jakiego jest typu serwer ty techniczyn z modami takimi jak ic2 bc grectech i tym podobne czy jakis inny

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...